O nas

Motorro.pl - to marketplace dla profesjonalistów z branży automotive aftermarket.
Sercem produktu jest porównywarka ofert hurtowni motoryzacyjnych, przeznaczoną dla sklepów oraz warsztatów samochodowy sprzedających części, które posiadają w tychże hurtowniach indywidualne warunki handlowe(ceny, terminy dostaw).
Naszym celem jest możliwie maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie procesu zakupowego między hurtownią a sklepami i warsztatami.
Zamawianie części w sklepach motoryzacyjnych jest dość skomplikowane. Na rynku jest kilkanaście hurtowni motoryzacyjnych o krajowym zasięgu działania, większość sklepów korzysta z około 7 z nich jednocześnie. Osoba zamawiająca towar jest pracownikiem wykwalifikowanym i dokładnie wie jaki produkt chce zamówić. Natomiast znalezienie tego produktu w najlepszej cenie i porównanie dostępności jest czynnością bardzo żmudną. Znajdujemy indeks części którą jesteśmy zainteresowani następnie wklejamy go do katalogów wszystkich hurtowni po kolei by znaleźć najlepszą oferte. Często juź przy 4 katalogu pojawiają się pierwsze trudności z analizą w której hurtowni produkt był najtańszy i dostępny w interesującym nas terminie. W rezultacie przy dużym natłoku pracy zamawianie części odbywa się w hurtowniach według przyzwyczajeń zamiast zachowań czysto ekonomicznych.

Na jakim etapie jesteśmy?
Pierwsze informacje o projekcie pojawiły się ponad półtora roku temu. To był dla nas czas bardzo intensywnej pracy. Począwszy od zdobycia finansowania przez rozmowy ze zdecydowaną większością hurtowni. Dziś możemy się pochwalić wciąż rozwijaną wersją testową dostępną indywidualnie po zarejestrowaniu się jako tester. Produkt jest modyfikowany poprawiany i ulepszany według opinii testerów. Równolegle trwają prace nad bazami danych dostarczanymi przez hurtownie oraz uzupełnieniami od producentów. Finalny produkt motorro.pl zobaczą Państwo jeszcze w tym roku.

Kim jesteśmy:

Mariusz Pawluk- 6 lat doświadczenia na kierowniczym stanowisku w lokalnym dużym sklepie motoryzacyjnym, wcześniej 6 letnie doświadczenie jako handlowiec B2B w branżach budowlanej i FMCG. Pasjonat motoryzacji, zmotywowany, ambitny, kreatywny. 8 lat temu uruchomił pierwszy projekt informatyczny recepcjaonline.com system zarządzania recepcją w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Zarządzał tworzeniem aplikacji oraz modelowaniem dystrybucji.
 
Daniel Siwiec- Przedsiębiorca, 8 lat doświadczenia w handlu ,a od 5 lat prowadzi biuro obrotu nieruchomościami gdzie zarządza 17 osobowym zespołem. Absolwent kursów CCIM nazywanych „doktoratem z komercyjnego rynku nieruchomości”. Specjalizuje się w kreatywnych modelach inwestowania, w oparciu o rożnego rodzaju dźwignie.
 
Adrian Żurawik- nasz dyrektor operacyjny, od ponad 20 lat w branży automotive aftermarket. Wieloletni pracownik liderów na rynku hurtowni, znany również ze skutecznej budowy dystrybucji lini produktowej firmy Denckerman.


Jesteś zainteresowany produktem motorro.pl zadzwoń 500 195 799 lub pisz mariusz.pawluk@motorro.pl