Sprzedajesz części samochodowe?

Poznaj Motorro i:

$

porównuj ceny części w niemal wszystkich hurtowniach w Polsce,

$

obsługuj klientów nawet 5 razy szybciej,

$

zapisuj wyceny i korzystaj z nich, gdy klient wraca.

Jak Motorro pomaga sprzedawcom w sklepach i warsztatach przygotować atrakcyjniejszą ofertę dla klienta?

Ile czasu poświęcasz na przeglądanie katalogów różnych hurtowni w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty danej części? Takiej, która pozwoli Ci zarobić i jednocześnie zaoferować dobrą cenę Twojemu klientowi? 

Dokładna analiza kilku katalogów potrafi trwać nawet 15-20 minut. Dużo czasu, prawda? A porównanie cen we wszystkich katalogach hurtowni w Polsce…? Dla kilkunastu klientów dziennie? To trwałoby wieki! A na koniec może okazać się, że klient i tak nie kupi… Bo usłyszał gdzieś lepszą cenę albo pójdzie jej poszukać. Po usłyszeniu wyceny często mówi “Muszę się jeszcze zastanowić”. Znasz to?

A gdybyś tak w zaledwie kilka sekund mógł znaleźć i przedstawić swojemu klientowi możliwie najkorzystniejszą ofertę na bazie wielu katalogów z hurtowni w całej Polsce? Gdybyś mógł szybciej obsługiwać klientów i sprawić, że nie czekają długo w kolejce?

To możliwe dzięki Motorro – platformie, która umożliwia dostęp do katalogów 95% hurtowni w Polsce

Dzięki niej szybko sprawdzisz najkorzystniejszą cenę i dostępność produktu niemal we wszystkich hurtowniach. W ten sposób możesz wybrać najniższą cenę produktu, przedstawić klientowi atrakcyjną ofertę, zarobić oraz oszczędzić czas na przeszukiwaniu katalogów. Brzmi nieźle? A więc…

Motorro to narzędzie, które sprawnie i łatwo pozwoli Ci:

Porównać ceny

między hurtowniami niemal w całej Polsce

Między hurtowniami są duże różnice w cenie na tym samym towarze. Nie musisz już ręcznie przeszukiwać katalogów, aby je porównać. Motorro robi to za Ciebie, a Ty zamawiasz część z tej hurtowni, którą uznasz za najkorzystniejszą.

Sprawdzać dostępność

części w różnych hurtowniach

Potrzebujesz danej części “na już”? W Motorro łatwo sprawdzisz, która hurtownia i w jakiej cenie dostarczy Ci ją najszybciej, jak to tylko możliwe.

Z

Tworzyć ofertę tylko raz

i wrócić do niej kiedy chcesz

Klient po otrzymaniu wyceny nie decyduje się od razu na zakup i wraca np. dzień później? W Motorro możesz zapisać wycenę indywidualnie dla każdego klienta. A kiedy wraca, nie musisz wykonywać ponownie tej samej wyceny.

i

Składać zamówienia

na części bezpośrednio w Motorro

Potrzebujesz części z kilku różnych hurtowni? Nie musisz ślęczeć nad programami zamówieniowymi dla każdej z nich. Wystarczy, że złożysz zamówienie w Motorro, a system przekaże je do każdej z hurtowni.

}

Oszczędzić czas

nawet do 2 h dziennie

Klienci Motorro zyskują nawet 2 dodatkowe godziny dziennie – skraca się czas pracy ich lub ich pracowników. W tym czasie mogą zająć się innymi pracami w sklepie lub warsztacie.

Zarobić więcej

pieniędzy

Dzięki Motorro możesz zamówić daną część tam, gdzie jest ona najtańsza. Od Ciebie zależy, jaką marżę ustalisz przy sprzedaży i w jakiej cenie sprzedasz ją klientowi.

Łatwiej nawiązać współpracę

z nowymi hurtowniami

W Motorro masz możliwość zamówić części we wszystkich hurtowniach, z którymi współpracujesz. Jeśli jednak okaże się, że nie masz współpracy z hurtownią, która oferuje daną część, możesz ją łatwo nawiązać przez Motorro.

Dla kogo?

Motorro to narzędzie, z którego najbardziej mogą skorzystać:

Sklepy motoryzacyjne z częściami

Dzięki Motorro sprawnie i łatwo znajdziesz najlepsze oferty dla danej części – nie tylko w 2-3 hurtowniach, a w 95% hurtowniach całej Polski. To sprawia, że możesz zapewnić klientowi atrakcyjną cenę części i sprawną realizację. Z kolei to przekłada się na jego zadowolenie oraz Twój zysk.

Warsztaty samochodowe

Prowadzisz większy warsztat? Motorro może usprawnić Waszą codzienną pracę – skrócić czas poszukiwania części, sprawdzić, która hurtownia oferuje daną część “na już”, a która w najniższej cenie na całym rynku. Dzięki temu realizacja usług dla klienta może stać się szybsza i jeszcze bardziej opłacalna.

Hurtownie i producenci części

W Motorro możesz zaprezentować swoją ofertę dla warsztatów i sklepów. Dzięki temu łatwo dotrzesz do klientów, którzy dzisiaj są poza zasięgiem i sprzedasz więcej. Jako producent możesz bezpłatnie uzupełniać informacje o swoich produktach i zyskać dodatkowe miejsce do promocji marki wśród profesjonalistów.

Chcesz, żebyśmy do Ciebie zadzwonili?

Uzupełnij formularz

POZNAJ OPINIE O MOTORRO

Sprawdź, co mówią właściciele i pracownicy sklepów i warsztatów, którzy już korzystają z Motorro:

O NAS

Kto i dlaczego stworzył Motorro?

Motorro to narzędzie, które stworzyliśmy jako specjaliści w branży motoryzacyjnej z wieloletnim doświadczeniem.

Doskonale wiemy, jak wygląda proces wyceny części samochodowych i usług, jak np. wymiana silnika – znamy go od środka, ponieważ sami zajmowaliśmy się tym przez lata.

Szybko zauważyliśmy, że dokonywanie wycen potrafi zająć nawet pół dnia, jest to proces żmudny i czasochłonny, który nie zawsze przekłada się na zysk. Przecież klient nie zawsze musi przyjąć naszą ofertę, prawda? 

Dlatego chcieliśmy znaleźć narzędzie, które pozwoli szybko i łatwo porównać ceny części we wszystkich hurtowniach i od razu zrealizować wycenę – w parę kliknięć. Jednak okazało się, że… Takie narzędzie nie istnieje. 

Dlatego postanowiliśmy je stworzyć – od A do Z. Właśnie tak powstało Motorro. Narzędzie, które zapewnia dostęp do ofert niemal wszystkich hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Narzędzie, które dzięki temu odmieniło sposób pracy setek sklepów i warsztatów w całej Polsce oraz pozwoliło zaoszczędzić im czas i pieniądze.

1000 +

Osób, które korzystają z Motorro

7.5 mln +

Części – jesteśmy największą bazą w Polsce

95%

Hurtowni w Polsce zintegrowanych z Motorro

Klienci lubią porównywać oferty. Spraw, żeby Twoja była dla nich najkorzystniejsza.

Prowadzisz sklep z częściami lub warsztat i uważasz, że nie potrzebujesz żadnych “nowości” w swojej pracy?

Codzienne, ręczne przeglądanie katalogów paru zaprzyjaźnionych hurtowni nie jest dla Ciebie problemem?

W porządku. Natomiast dla Twojego klienta będzie liczyła się cena części i czas realizacji zamówienia. I jeśli Twój sklep lub warsztat mu tego nie zapewni, to klient rzuci słynne “zastanowię się” i pójdzie do konkurencji. Nie o to chodzi, prawda?

Dlatego, jeśli nie zależy Ci na większej ilości zadowolonych klientów i nie chcesz skorzystać z narzędzia, które pomoże Ci ich zdobyć, to w porządku. Jednak co, jeśli Twoja konkurencja z niego skorzysta?

Decyzja należy do Ciebie.

Chcesz poznać Motorro? Uzupełnij formularz