O nas

Dlaczego stworzyliśmy Motorro?

Dlaczego stworzyliśmy Motorro?

Poznaj Motorro

Każda z obecnych na rynku hurtowni oferuje klientom katalog doboru części. Nasze doświadczenie jednak pokazuje, że każdy klient korzysta z ulubionego katalogu doboru części i wyszukane indeksy kopiuje do pozostałych dostępnych dla niego katalogów hurtowni.

Brakowało nam platformy, która cały ten proces skróci i przeniesie w jedno miejsce. Dzięki której pracownicy warsztatów i sklepów będą mogli przygotowywać wyceny dosłownie za pomocą kilku kliknięć – szybko, sprawnie i dokładnie. Dzięki sprawnej organizacji procesu zakupowego, zaoszczędzony czas możemy spożytkować na poświęcenie większej uwagi klientom i poznaniu ich oczekiwań względem dokonywanej naprawy bądź zakupu części, budując w ten sposób długotrwałe relacje.

Jak szybko zamawiać części do sklepu?
Zamawianie części do warsztatu samochodowego.
Motorro to platforma zakupowa dla sklepów i warsztatów, które chcą usprawnić swoją pracę i oferować najlepsze możliwe warunki swoim klientom – a w rezultacie, zarabiać więcej. Jednocześnie, to doskonałe narzędzie do pozyskiwania i aktywowania klientów dla hurtowni.

Motorro stworzyli ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Na własnej skórze przekonaliśmy się, jak wygląda proces wyceny części samochodowych. Ile czasu zajmuje z pozoru prosta wycena remontu silnika. Jak to jest przeglądać katalogi, wklejając indeks części do kolejnych, przy trzecim czy czwartym gubiąc się już w tym, gdzie produkt był dostępny, a jego cena najkorzystniejsza.

Wiemy też, ile trzeba pracy, żeby nawiązać współpracę z nowym sklepem lub warsztatem, kiedy jesteś handlowcem.

Zamawianie części do warsztatu samochodowego.

Osób, które korzystają z Motorro

Części – jesteśmy największą bazą w Polsce

%

Hurtowni w Polsce zintegrowanych z Motorro