Najczęściej zadawane pytania

Czy Motorro jest hurtownią części samochodowych?

Nie, Motorro to aplikacja która ułatwia wyszukiwanie i zamawianie części w hurtowniach motoryzacyjnych, ale faktury wystawiane są bezpośrednio przez hurtownie. Współpracę z hurtowniami klient powinien nawiązać zanim zacznie korzystać z Motorro

Czy każdy może używać Motorro do wyszukiwania części?
Nie współpracujemy z osobami prywatnymi. Musisz mieć firmę współpracować już z hurtowniami części samochodowych; my pokażemy ci ceny z twoich hurtowni ale też pomożemy nawiązać współpracę z nowymi hurtowniami.
Czy w Motorro będę widział lepsze ceny niż w katalogach hurtowni?
Nie, w Motorro zobaczysz dokładnie takie same ceny co katalogach swoich hurtowni, ale widząc ceny we wszystkich hurtowniach na jednym ekranie będziesz wiedział która hurtownia sprzedaje daną część najtaniej.
Jak szybko Motorro dostarczy części do mojego warsztatu?
Motorro nie dostarcza części, robią to hurtownie z którymi współpracujesz i to z nimi ustalasz grafik dostaw. Zamówienia złożone przez Motorro będą realizowane w takim samym czasie jak zamówienia z katalogu hurtowni.
Jak wyszukiwać części w Motorro?
W Motorro części wyszukuje się po kodach, nie wyszukasz u nas części po numerze VIN czy marce auta. Znajdując część oryginalną będziesz od razu mógł sprawdzić ceny i dostępności jej zamienników.
Czy mogę sprawdzić jak działa Motorro zanim wykupię dostęp?
Tak, możemy ci bezpłatnie zaprezentować działanie aplikacji w trakcie spotkania on-line, możesz też założyć sobie konto DEMO i sam sprawdzić jak działa Motorro.
Jakie hurtownie znajdę w Motorro?
W Motorro znajdziesz ofertę ponad 30 hurtowni z całej Polski m.in. Intercars, Auto Euro, Auto Land, Auto Zatoka, Auto Partner, Gordon, Hipol, Motorol, Motores, Vanking i wiele innych – lista hurtowni ciągle rośnie. Niektóre hurtownie wymagają nawiązania współpracy z klientem zanim będziesz mógł zobaczyć jej ofertę w Motorro.
Mojej hurtowni nie ma w Motorro, a chciałbym w niej zamawiać części przez Motorro, co mam zrobić?
Zrobimy dla ciebie bezpłatną integrację Motorro z twoją hurtownią; wystarczy że udostępnisz nam dane do integracji WEB/API.
Ile kosztuje Motorro?
Cena naszego abonamentu jest uzależniona od potrzeb klienta, jak również liczby użytkowników aplikacji? Szczegóły są opisane na stronie

https://motorro.pl/cennik/

Czy subskrypcja przedłuża się automatycznie? Czy jest jakaś umowa?
Nie podpisujemy umowy, decydując się na używanie Motorro sam wybierasz czy wolisz płacić abonament miesięczny czy roczny (abonament jest płatny z góry); abonament nie odnawia się automatycznie, jeśli nie opłacisz kolejnego okresu to dostęp do aplikacji po prostu wygasa.
Czy mając sklep internetowy mogę użyć Motorro do zamawiania części?
Tak, w ramach pakietu ULTRA dostajesz dostęp do naszego API przez które oprogramowanie twojego sklepu może automatycznie sprawdzać dostępność i zamawiać w hurtowniach części dla twoich klientów.
Czy będę miał dostęp do faktur za części?
W Motorro zobaczysz tylko historię zamówień złożonych przez naszą aplikację; jeśli chcesz znaleźć fakturę lub ją opłacić to musisz zalogować się do katalogu hurtowni.
Czy zamówienia złożone przez Motorro będę widział w katalogu hurtowni?
Tak, nasze zamówienia będziesz widział na swoim koncie w hurtowni w przeciągu 24h od złożenia zamówienia.

Sprawdź, jak Motorro pomoże Twojej firmie

Nie ma dwóch takich samych biznesów. Skontaktuj się z nami - chętnie pokażemy CI, co zyskasz dzięki współpracy

Umów się na prezentację
Motorro
Zamów dostęp do konta
Demo

Sprawdź, jak Motorro pomoże Twojej firmie

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Posłuchaj jak Motorro pomaga sklepom i warsztatom przygotować atrakcyjniejszą ofertę dla klientów

Osób, które korzystają z Motorro

Części – jesteśmy największą bazą w Polsce

%

Hurtowni w Polsce zintegrowanych z Motorro